piątek, 7 czerwca 2013

Wyniki rozdania podejście drugie

Witam Was serdecznie w ten piękny dzień. W związku z tym, że do tej pory autorka odpowiedzi, którą wybrałam nie skontaktowała się ze mną, nie odpisała również na mojego e-maila postanowiłam wybrać kolejną odpowiedź, z którą również się utożsamiam. Główna nagroda wędruje więc do: Alicjamagdalena.Tym razem żeby nie przedłużać zaraz wyślę do Ciebie e-maila. Po raz kolejny gratuluję i mam nadzieję, że tym razem bez problemu uda się obdarować zwyciężczynię. 

Od dłuższego czasu dopadł mnie całkowity brak weny przez co zaniedbałam wpisy na blogu, dziś chciałam to zmienić przedstawiając Wam recenzję maski kolagenowej SOS, którą dziś rano testowałam ale w związku z natłokiem spraw i emocji towarzyszących dniu dzisiejszemu pojawi się ona jutro. 

Teraz odrobinę prywaty ;) urodziłam się równo  24 lata temu o godzinie 5:25 i mimo podłego nastroju i ogromnego smutku próbuję dziś świętować. Wieczorem przychodzą goście, bez których nie wiem jakbym sobie dziś poradziła, krzątam się więc, sprzątam gotuje i szykuje i nie macie pojęcia jak bardzo się cieszę, że mam jeszcze dla kogo to robić. Dziękuję im za to ogromnie. Po raz kolejny piękne przysłowie się sprawdza "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Jutro pokażę Wam co przygotowałam i w ogóle. A teraz życzę wszystkim miłego dnia.7 komentarzy:

 1. 100 lat kochana! Ja mam w niedzielę urodziny :) 25 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. najpiękniejszego Kochana:* trzymam kciuki za poprawę nastoju i uśmiech:****

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję serdecznie jeszcze raz, odpowiedź na emaila poleciała:)) Wszystkiego najlepszego, wielu sukcesów i mało porażek i jak najwięcej wspaniałych wspomnień:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego. Spełnienia najskrytszych marzeń i uśmiechu od ucha choć czasami trudno o taki. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. 100 lat Magdalenko, ależ Ty młoda jesteś ;) Gdzie moje 24... ojej ;)
  Buziaki i najserdeczniejsze życzenia, dobra, szczęścia, zdrowia i spokoju ;)
  Miłego świętowania ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. wszystkiego najlepszego, dużo przyjemności z blogowania :* :)

  OdpowiedzUsuń